Nuk shfaqen në 'Made In Chelsea' pa ndonjë shpjegim

Bota e Yjeve

Nuk shfaqen në 'Made In Chelsea' pa ndonjë shpjegim

Nga: H.O. Më: 23 mars 2020 Në ora: 08:22
Maeva D'Ascanio

Lista e Made In Chelsea që u paralajmërua në fillim të këtij muaji, një qift mungoj.

James Taylor dhe e dashura e tij Maeva D'Ascanio nuk u paraqitën në sezonën e re, pas ndonjë sqarim./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat