Emily Ratajkowski, nuk i ndal shëtitjet

Bota e Yjeve

Emily Ratajkowski, nuk i ndal shëtitjet

Nga: H.O. Më: 23 mars 2020 Në ora: 08:31
Emily Ratajkowski

Ajo po poston foto seksi në rrjetet sociale derisa është e izoluar brenda në shtëpinë e saj.

Por edhepse kriza e koronavirusit po rritet, Emily Ratajkowski nuk është ende gati për të hequr dorë nga shëtitja e saj e rregullt me qenin Colombo dhe burrin Sebastian Bear McClard./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat