Dua Lipa shokon fansat, flet për jetën seksuale

Bota e Yjeve

Dua Lipa shokon fansat, flet për jetën seksuale

Nga: H.O. Më: 23 mars 2020 Në ora: 08:39
Dua Lipa

Dua Lipa ka shokuar fansat e saj me tekstet rreth jetës së saj seksuale në albumin Future Nostalgia.

Dua Lipa nuk i la vend imagjinatës në këngët e saj të reja, veqanërisht jo jetës së saj seksuale.

Albumi i saj i parashikuar nga këngëtarja Future Nostalgia doli online të shtunën në mbrëmje dhe është i mbushur me vargje të quditshme./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat