Yjet e izoluara, publikojnë foto pa makiazh - Bota Sot
Yjet e izoluara, publikojnë foto pa makiazh

Bota e Yjeve

Yjet e izoluara, publikojnë foto pa makiazh

Nga: H.O. Më: 24 mars 2020 Në ora: 09:45
Julia Roberts

Yjet e Hollivudit kanë vendosur të tregojnë për fansat e tyre në Instagram se si po e kalojnë kohën e tyre në shtëpi në izolim me shpresën për të mos u infektuar me COVID-19.

Dhe shumë shpesh ato shfaqen pa grim që është një kontrast me pamjen e tyre ndja tapeteve të kuq.

Të hënën Julia Robert ishte në trend kur publikoj një selfie me një fustan të kuq. Të tjerat që kanë vepruar njëjtë janë edhe Jennifer Lopez dhe Jessica Alba./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat