Rita Ora nudo zhytet në ngjyrë metalike - Bota Sot
Rita Ora nudo zhytet në ngjyrë metalike

Bota e Yjeve

Rita Ora nudo zhytet në ngjyrë metalike

Nga: H.O. Më: 25 mars 2020 Në ora: 22:13
Rita Ora

Ajo e publikoj këngën e saj të re 'How to be lonely' në fillim të këtij muaji.

Dhe duke e ndjekur gjurmën e saj të shumëpritur, Rita Ora e përlotur në një video e shoqëruar me këngën ka publikuar një klip në faqen e saj në Instagram të mërkurën.

Këngëtarja 29 vjeqare zhvishet lakuriq dhe mbulon veten me ngjyrë ari, në një banjë me lëng metalik./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat