Meghan pas largimit nga Mbretëria do të merret me elefantë

Bota e Yjeve

Meghan pas largimit nga Mbretëria do të merret me elefantë

Nga: H.O. Më: 26 mars 2020 Në ora: 20:12
Meghan Markle

Zbulimi i parë i Dukeshës së Sussex pas largimit nga familja mbretërore është zbuluar nga një dokumentar i Meghan mbi elefantët.

Tarifa e saj për projektin do të shkoj tërësisht në bamirësinë Elefantët pa Kufij, një organizatë e deidkuar për ruajtjen e jetës së egër dhe ndihmon në mbrojtjen e kafshëve nga zhdukja./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat