Koronavirusi e lë pa punë, pozon fotot e zjarrta në Instagram

Bota e Yjeve

Koronavirusi e lë pa punë, pozon fotot e zjarrta në Instagram

Nga: H.O. Më: 26 mars 2020 Në ora: 22:38
Chelsee Healey

Gjatë fundjavës u zbulua se produksioni i Hollyoaks është ndaluar për shkak të pandemisë koronavirus.

Dhe ylli i emisioit Chelsee Healey, e cila luan si Goldie McQueen ka përfituar nga koha e saj e pushimit për të ndarë disa imazhe të zjarrta në Instagram./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat