Hailey Bieber poston nga izolimi me Justin Beiber

Bota e Yjeve

Hailey Bieber poston nga izolimi me Justin Beiber

Nga: H.O. Më: 3 prill 2020 Në ora: 13:34
Hailey Bieber

Hailey Beiber ka modeluar për një gamë të lartë dhe ka shpërndarë disa snapa të reja të lezetshme nga izolimi i saj me burrin e saj Justin Bieber.

23 vjeqarja shfaqi disa foto para zjarrit duke u ngrohur dhe më pas i postoj në Instagramin e saj./Bota sot

Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat