Ky do të jetë projekti më i rëndësishëm i Kim Kardashian - Bota Sot
Ky do të jetë projekti më i rëndësishëm i Kim Kardashian

Bota e Yjeve

Ky do të jetë projekti më i rëndësishëm i Kim Kardashian

Më: 3 prill 2020 Në ora: 23:59
Kim Kardashian

Kim Kardashian e ka quajtur dokumentarin e saj “the Justice Project” si “punën më të rëndësishme që ajo ka bërë ndonjëherë”

Kim Kardashian e dhënë provën kur ajo ishte fokusuar në reformën për burgum, derisa sot ka promovuar dokumentarin e saj “The Justice Project”.

Derisa vazhdon izolimin në shtëpi, bukuroshja 39 vjeçare ka bërë një seri intervistash të gjatë, ku ka folur për të gjitha projektet e saj.

Image

 “Tung, unë jam Gayle King dhe kam biseduar me Kim Kardashian-West për dokumentarin e ri të saj”,ka treguar prezantuesja e  CBS në një video të martën King  për lajmin. “Quhet The Justice Project dhe mund të them se në këtë dokumentar lirisht do të shikoni një anë tërësisht tjetër nga ajo që jemi mësuar ta shohim Kim Kardashian-West.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat