Kështu festojnë Pashkët, Justin dhe Hailey

Bota e Yjeve

Kështu festojnë Pashkët, Justin dhe Hailey

Nga: H.O. Më: 13 prill 2020 Në ora: 08:39
Justin, Hailey

Justin Bieber është mbyllur me bashkëshorten e tij Hailey gjatë pandemisë koronavirus.

Ylli 26 vjeqar u shfaq më i lumtur se kurrë gjatë festës së Pashkëve, kur në Instagram shfaqi disa foto të qiftit./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat