Luana Vjollca na paska gënjyer të gjithëve - Bota Sot
Luana Vjollca na paska gënjyer të gjithëve

Bota e Yjeve

Luana Vjollca na paska gënjyer të gjithëve

Më: 18 prill 2020 Në ora: 13:22
Luana Vjollca

Moderatorja shumë e dashur për publikun Luana Vjollca po tregohet shumë aktive në rrjete sociale gjatë karantinës.

Para pak ditësh ajo publikoi një foto një me një look ndryshe nga zakonisht.

Ajo u shfaq me folët më balluke ku anash shkruante; Look i ri nga karantina.

Image

Ky ndryshim u prit shumë mirë nga ndjekësit e saj dhe komplimentat për moderatoren ishin të shumta.

Mirëpo Luana i paska gënjyer të gjithë.

Look-u i ri i karantinës ka qënë thjesht paruke dhe dje moderatorja ka publikuar një foto me flokët e saj të vertetë.

Image

Në foton në fjalë ajo po merr rreze dielli na ballkon.

‘ Floku i im i vërtetë. Kush po merr rreze dielli në ballkon’ ka shkruar moderatorja.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat