Prezantuesja shtatëzënë duket mahnitëse në fustanin ngjyrë portokall - Bota Sot
Prezantuesja shtatëzënë duket mahnitëse në fustanin ngjyrë portokall

Bota e Yjeve

Prezantuesja shtatëzënë duket mahnitëse në fustanin ngjyrë portokall

Nga: H.O. Më: 19 prill 2020 Në ora: 18:36
Vogue Williams

Muajin e kaluar ajo zbulon se po merr një pozitë si prezantuese e re e vikendit në Heart Radio.

Dhe Vogue Williams arriti në studio të dielën në mëngjes e veshur elegante me një fustan portokalli.

Prezantuesja irlandeze e cila është gjashtë muajshe shtatzënë me fëmijën e dytë me burrin Spencer Mattheës dukej që shkëlqente./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat