Bella Hadid, brenda karantinës - Bota Sot
Bella Hadid, brenda karantinës

Bota e Yjeve

Bella Hadid, brenda karantinës

Nga: H.O. Më: 20 prill 2020 Në ora: 09:24
Bella Hadid

Bella Hadid ka dokumentuar kohën e saj brenda shtëpisë në mediat sociale, derisa po qëndron e mbyllur mes pandemisë koronavirus.

Dhe ventura më e fundit e modeles në izolim rezultoj me një pamje të re që shikuesit nuk e kanë provuar deri më tani./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat