Britney Spears vallëzon vetëm në sytjena - Bota Sot
Britney Spears vallëzon vetëm në sytjena

Bota e Yjeve

Britney Spears vallëzon vetëm në sytjena

Nga: H.O. Më: 21 prill 2020 Në ora: 09:25
Britney Spears

Ajo është aktive në mediat sociale gjatë karantinës dhe poston video duke vallëzuar dhe tregon se është mërzitur.

Dhe Britney Spears iu dha fansave të saj pamje të reja të hënën, ku interpretuesja e kalon kohën duke vallëzuar vetëm në sytjena./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat