Fustani nga sateni, tregon trupin mahnitës të Rihannes - Bota Sot
Fustani nga sateni, tregon trupin mahnitës të Rihannes

Bota e Yjeve

Fustani nga sateni, tregon trupin mahnitës të Rihannes

Nga: H.O. Më: 21 prill 2020 Në ora: 09:39
Rihanna

Ajo ka qenë shumë e zënë duke promovuar linjën e saj të makiazhit Fenty.

Dhe këngëtarja Rihanna ka gjetur mënyrën më të mirë për të treguar dy produktet e saj të fundit, duke u shfaq me një fustan krem nga sateni./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat