U akuzua për fotoshop, modelja ua mbyll gojën me foton e 'nxehtë' - Bota Sot
U akuzua për fotoshop, modelja ua mbyll gojën me foton e 'nxehtë'

Bota e Yjeve

U akuzua për fotoshop, modelja ua mbyll gojën me foton e 'nxehtë'

Nga: H.O. Më: 21 prill 2020 Në ora: 09:48
Maura Higgins

Maura Higgins u zemërua kur u akuzua për fotoshop në fotot e saj të fundit me bikine në mbrëmjen e së hënës.

Ylli i Love Island ka shpërndarë një foto marramendëse duke pozuar nga banjo e saj dhe dukej e shkëlqyer derisa pozonte me bikine./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat