Gjendet pa shenja jete modelja e njohur - Bota Sot
Gjendet pa shenja jete modelja e njohur

Bota e Yjeve

Gjendet pa shenja jete modelja e njohur

Më: 21 prill 2020 Në ora: 13:28
Foto Ilustrim

Modelja e njohur, Ashley Mattingly, Missboy i Playboy 2011, ka vdekur.

33-vjeçarja u gjet pa shenja jete në shtëpinë e saj në Austin, Teksas, raporton TMZ.

Motra e saj Christy dhe vëllai binjak Billy thanë se Ashley i ka dhënë fund jetës të mërkurën e kaluar.

Ajo u zbulua të premten pasi një mik i shqetësuar thirri autoritetet për të kërkuar ndihmë.

Matting thuhet se la një shënim, të cilin policia e ka mbajtur si pjesë e hetimit të tyre.

Në vitin 2012, Ashley u përfshi në një mosmarrëveshje në familje me të dashurin e saj Lane Garrison.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat