Modelja italiane pozon nudo për Playboy - Bota Sot
Modelja italiane pozon nudo për Playboy

Bota e Yjeve

Modelja italiane pozon nudo për Playboy

Nga: H.O. Më: 22 prill 2020 Në ora: 19:14
Laura Bragato

Shoqja modele e Jesse Lingard ka pozuar nudo për Playboy dhe shpresonte që mesfushori i Manchester United do të vlerësoj punën e saj të fundit.

Italianja Laura Bragato, një palë krijuese e ekipit të Anglisë, bëri një xhirim të revistën ikonike para se të mbyllet koronavirusi./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat