Ja sa ka ndryshuar Kim Kardashian ndër vite - Bota Sot
Ja sa ka ndryshuar Kim Kardashian ndër vite

Bota e Yjeve

Ja sa ka ndryshuar Kim Kardashian ndër vite

Nga: H.O. Më: 22 prill 2020 Në ora: 20:40
Kim Kardashian dhe Kanye West

Kim Kardashian ka ndryshuar shumë me kalimin e viteve.

Ylli televiziv dukej si një person krejt tjetër kur ndau një foto të vjetër me vanessa Lachey në festën e ditëlindjes së Carmen Electra.

Fotografitë e vitit 2008 ishin mjaftë ndryshe duke treguar pamjen e atëherëshme të treshes./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat