E dashura e Ronaldos, Georgina nxjerr në pah pjesën e saj të pasme - Bota Sot
E dashura e Ronaldos, Georgina nxjerr në pah pjesën e saj të pasme

Bota e Yjeve

E dashura e Ronaldos, Georgina nxjerr në pah pjesën e saj të pasme

Më: 23 prill 2020 Në ora: 18:35
Georgina Rodriguez

Edhe pse në karantinë, Georgina Rodriguez po shijonte palestër në kushte shtëpie. 

Ajo nxorri në Isntagram një klip të rutinës së saj me fansat të enjten, shkruan DailyMail.

E dashura e Cristiano Ronaldos, 26 vjeç, tregoi figurën e saj të bujshme dhe perfekte ndërsa ishte me veshje palestre dhe dukje e mahnitshme.
 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat