Lauren Goodger, tregon format e 'bollshme'

Bota e Yjeve

Lauren Goodger, tregon format e 'bollshme'

Nga: H.O. Më: 23 prill 2020 Në ora: 20:02
Lauren Goodger

Si një ish figurë e televizionit, ajo nuk është e panjohur për pamjet mahnitëse në rrjetet sociale.

Dhe Lauren Goodger u shfaq përsëri në ekran me një veshje që tregon linjat e saj mahnitëse gjatë izolimit të saj.

Ajo tregoj format e saj të bollshme me një veshje të bukur ngjyrë vjollcë./Bota sot

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat