Kështu duket Michelle Keegan gjatë izolimit

Bota e Yjeve

Kështu duket Michelle Keegan gjatë izolimit

Nga: H.O. Më: 23 prill 2020 Në ora: 20:15
Michelle Keegan

Michelle Keegan dhe burri i saj, Mark Wright duket se po i përmbahen regjimit të tyre duke qëndruar brenda në izolim.

Qifti janë fotografuar duke u larguar nga stërvitja e tyre derisa u nisën drejt dyqanit të biqikletave.

Michelle dukej bukur e veshur në ngjyrë të gjelbërt dhe një pallto të trashë të zezë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat