Kardashianet po shesin rrobat e tyre, më shumë se gjitha dyqanet tjera - Bota Sot
Kardashianet po shesin rrobat e tyre, më shumë se gjitha dyqanet tjera

Bota e Yjeve

Kardashianet po shesin rrobat e tyre, më shumë se gjitha dyqanet tjera

Nga: H.O. Më: 23 prill 2020 Në ora: 20:30
Kardashianet

Kardashianët janë duke shitur rrobat e tyre të përdorura në internet për fansat deri në nëntë herë më shumë sesa dyqanet e tjera.

Në tetor, Kris, Kim, Kourtney, Khloe, Kylie dhe Kendall e kanë filluar Kardashian Kloset ku kanë ricikluar veshjet e tyre të shtrenjta, përmes një faqe internet.

Por qmimet janë larg të arsyshmes dhe shpesh më të shtrenjta sesa faqet tjera që shesin të njëjta sende./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat