Dua Lipa dhe Rita Ora performojnë bashkë - Bota Sot
Dua Lipa dhe Rita Ora performojnë bashkë

Bota e Yjeve

Dua Lipa dhe Rita Ora performojnë bashkë

Nga: H.O. Më: 23 prill 2020 Në ora: 22:49
Dua Lipa

Emrat më të mëdhenj të Britanisë së Madhe në skenën muzikore kanë bashkuar forcat për mbledhjen e fondeve në përkrahje të betejës kundër pandemisë koronavirus.

Dua Lipa i ka udhëhequr këngëtarët në një shfaqje pasionante, ku pjesë e kësaj kishin edhe Dave Grohl dhe Rita Ora e Ellie Goulding./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat