Pa grim dhe e thjeshtë nga shtëpia, Oriola Marashi ashtu siç nuk e keni parë asnjëherë - Bota Sot
Pa grim dhe e thjeshtë nga shtëpia, Oriola Marashi ashtu siç nuk e keni parë asnjëherë

Bota e Yjeve

Pa grim dhe e thjeshtë nga shtëpia, Oriola Marashi ashtu siç nuk e keni parë asnjëherë

Më: 24 prill 2020 Në ora: 17:06
Oriola Marashi

Ajo njihet si një prej femrave më seksi shqiptare  e që përherë vjen e rregulluar deri në detajin e fundit ndërsa në postimet e saj shfaqet gjithmonë e kuruar.

Por, efekti i qëndrimit në shtëpi ka bërë që edhe Oriola Marashi të shfaq e thjeshtë, pa grim dhe veshje sportive.

Ishte vet Oriola ajo që ka publikuar disa fotografi teksa shijon kohë në oborrin e shtëpisë, natyrale dhe shumë më ndryshe se që jemi mësuar ta shohim.

Kujtojmë që Oriola këto ditë të izolimit po i kalon me ta dashurin e saj, futbollistin Eros Grezda.

Image
Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat