Kylie Jenner shëtit në rrugët e Los Angelesit me maskë mbrojtëse - Bota Sot
Kylie Jenner shëtit në rrugët e Los Angelesit me maskë mbrojtëse

Bota e Yjeve

Kylie Jenner shëtit në rrugët e Los Angelesit me maskë mbrojtëse

Më: 26 prill 2020 Në ora: 00:16
Kylie Jenner

Ajo ishte parë pa grim javën e kaluar, ndërsa kishte dalë të vizitonte shoqen e saj të ngushtë Stassi Karanikolaou në Los Angeles.

Por, Kylie Jenner është kthyer përsëri në mënyrat e saj të zakonshme dhe zgjodhi të shëtitë ditën e djeshme (e premte) në Beverly Hills, shkruan Daily Mail.

Miliarderja 22 vjeçare, shfaqi barkun e saj të tonifikuar teksa kishte veshur pantallona dhe një bluzë të bardhë të prerë, që tërhoqi vëmendjen te barku i saj i sheshtë.

Ylli televiziv për aksesorë kishte zgjedhur të mbante një çantë Prada dhe një maskë për të mbrojtur veten nga virusi COVID-19.

Kylie ndau një foto të vetes me të njëjtën veshje të shtunën në mëngjes, duke dërguar dashurinë e saj për 171 milionë ndjekësit e saj.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat