Gazetarja e Serie A superseksi nga karantina - Bota Sot
Gazetarja e Serie A superseksi nga karantina

Bota e Yjeve

Gazetarja e Serie A superseksi nga karantina

Më: 26 prill 2020 Në ora: 13:22
Dileta Leota

Gazetarja superseksi e Serisë A, Dileta Leota ka dalë të marrë rreze dielli në ballkonin e saj, duke qenë se deti apo pishinat janë një ëndërr në këto momente izolimi prej koronavirusit.

Bukuroshja 28 vjeçare nuk është kënaqur vetëm me të marrurit rreze dielli, pasi ajo ka vendosur të shkojë një hap më tej dhe i ka mundësuar vetës një pishinë me kushte shtëpie.

Gjithçka po shkonte shumë mirë për gazetaren, e cila shfaqet në një video duke u kënaqur brenda pishinës dhe nën rrezet e diellit. Mirëpo, i dashuri i saj boksier, Daniele Skardina ka vendosur ta “surprizojë” me një kovë ujë në surrat. Surpriza e kapi me të vërtetë në befasi, ashtu siç shihet qartë në videon e postuar nga ajo në Instagram.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat