Millie Mackintosh, e ëmbël në prag të lindjes - Bota Sot
Millie Mackintosh, e ëmbël në prag të lindjes

Bota e Yjeve

Millie Mackintosh, e ëmbël në prag të lindjes

Nga: H.O. Më: 26 prill 2020 Në ora: 19:35
Millie Mackintosh
Image

Ajo po përgatitet për lindjen e fëmijës së saj të parë brenda pak javësh

Dhe Millie Mackintosh ka treguar një foto të mrekullushme të saj e veshur me bikine, duke e shpërndarë në Instagramin e saj të dielën./Bota sot

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat