Jesy sërish me foto të 'nxehta' - Bota Sot
Jesy sërish me foto të 'nxehta'

Bota e Yjeve

Jesy sërish me foto të 'nxehta'

Nga: H.O. Më: 26 prill 2020 Në ora: 19:54
Jesy Nelson

Ajo ka treguar figurën e saj përrallore në mediat sociale

Dhe Jesy Nelson përsëri të dielën ka ngritur pulsin kur u shfaq me një palë sytjena të zeza dhe pantollona 'ushtrie'.

Ylli i Little Mix dukej e ashpër dhe e sigurt kur i publikoj këto pamje në Instagram./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat