Chrissy Teigen 'turpërohet' me linjat e saj - Bota Sot
Chrissy Teigen 'turpërohet' me linjat e saj

Bota e Yjeve

Chrissy Teigen 'turpërohet' me linjat e saj

Nga: H.O. Më: 27 prill 2020 Në ora: 09:31
Chrissy Teigen

Chrissy Teigen të shtunën në Twitter ka treguar linjat e saj 'katërore', duke u turpëruar publikisht.

"Të gjithë janë mësuar...me kthesat e përmirësuara kirurgjikale. Unë kam qenë 'katrore' gjatë gjithë jetës time dhe më lejoni të ju them që është paguar bukur në shumë mënyra", shkroj Teigen në një përgjigje për fansat e saj./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat