Katy Perry vishet si dezinfektues - Bota Sot
Katy Perry vishet si dezinfektues

Bota e Yjeve

Katy Perry vishet si dezinfektues

Nga: H.O. Më: 27 prill 2020 Në ora: 09:39
Katy Perry

Në mes të pandemisë COVID 19, American Idol në episodin e parë virtual, gjyqtarët dhe garuesit morën pjesë përmes kamerave në internet.

Dhe Katy Perry u përpoq që të ishte sa më e sigurt që ishte e mundur gjatë transmetimit të se dielës, duke u veshur me një shishe dezinfektuesi të duarve./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat