Vetëm një shami ia mbulon gjoksin - Bota Sot
Vetëm një shami ia mbulon gjoksin

Bota e Yjeve

Vetëm një shami ia mbulon gjoksin

Nga: H.O. Më: 28 prill 2020 Në ora: 09:37
Jesy Nelson

Ajo është një beqare pasi sapo është ndarë nga Chris Hughes dhe Jesy Nelson ka treguar linjat e saj të jashtëzakonshme derisa ka publikuar fotot në Instagram të hënën.

28 vjeqarja dukej mahnitëse me një shami Fendi që e kishte përdorur për të mbuluar gjoksin e saj dhe një palë xhinse të grisura./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat