Sia tregon anën e egër, shfaq të pasmet 'bombë' - Bota Sot
Sia tregon anën e egër, shfaq të pasmet 'bombë'

Bota e Yjeve

Sia tregon anën e egër, shfaq të pasmet 'bombë'

Nga: H.O. Më: 28 prill 2020 Në ora: 09:44
Sia

Këngëtarja australiane Sia Furler ka treguar anën e saj të egër kur bëri një parodi me temë Mbreti Tiger të Savage nga Megan Thee Stallion.

44 vjeqarja filmoj videon muzikore me yllin e Dance Moms, Maddie Ziegler dhe makeup artisten Tonya Brewer gjatë vikendit./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat