Emily Ratajkowski e merr edhe shokun në izolim, futën bashkë në dush - Bota Sot
Emily Ratajkowski e merr edhe shokun në izolim, futën bashkë në dush

Bota e Yjeve

Emily Ratajkowski e merr edhe shokun në izolim, futën bashkë në dush

Nga: H.O. Më: 28 prill 2020 Në ora: 09:50
Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski ka qenë duke qëndruar e mbyllur me burrin e saj Sebastian Bear-McClard dhe qenin e tyre Colombo në Los Angelos.

Por familja e tyre është zgjeruar dhe atyre iu bashkua edhe shoki i ngushtë Josh Ostrovsky të hënën./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat