Një 47-vjeçare si Sofia Vergara, tregon fizikun e përsosur në bikini - Bota Sot
Një 47-vjeçare si Sofia Vergara, tregon fizikun e përsosur në bikini

Bota e Yjeve

Një 47-vjeçare si Sofia Vergara, tregon fizikun e përsosur në bikini

Më: 28 prill 2020 Në ora: 16:23
Sofia Vergara

Sofia Vergara, 47 vjeçare, tregon linjat në bikini gjatë piknikut me burrin e saj, Joe Manganiello.

Sofia Vergara shfaqi format e saj në bikini gjatë një pikniku me bashkëshortin e saj Joe Manganiello mes karantinës, shkruan TheSun.

Ylli i “Modern Family”, 47 vjeçe, dhe partneri i saj, shfrytëzuan në maksimum ditën me diell, për një piknik pranë pishinës së rezidencës së tyre 10.6 milionë dollarësh në Beverly Hills, të shtunën.

Dyshja shijuan edhe djathë, proshutë, teksa po qëndronin në oborr.

Joe kishte veshur pantallona të shkurtër, ndërsa qeni i tyre u fotografua duke u përpjekur të hajë ushqimin e tyre.

Aktorja kolumbiane është izoluar me Joe, me të cilin u fejua në ditën e Krishtlindjes më 2014 dhe u martuan në nëntor 2015 në Palm Beach, Florida.

Sofia është rikthyer kohët e fundit në TV duke paraqitur si gjyqtare në “America’s Got Talent”.

Image
Image
Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat