Meghan Markle flet për 'pozivitetin' e saj - Bota Sot
Meghan Markle flet për 'pozivitetin' e saj

Bota e Yjeve

Meghan Markle flet për 'pozivitetin' e saj

Nga: H.O. Më: 29 prill 2020 Në ora: 19:14
Meghan Markle

Meghan Markle është shfaqur në një intervistë të re përmes një video-lidhje në rolin e saj si Smart Ëorks, se sa shpresëdhënëse dhe pozitive mund të jetë.

Dukesha e Sussesx-it foli virtualisht nga shtëpia e saj në Los Angelos për të ofruar fjalë këshilluese dhe inkurajuese përpara një interviste pune./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat