Jesy Nelson shumë e nxehtë mbi tavolinë - Bota Sot
Jesy Nelson shumë e nxehtë mbi tavolinë

Bota e Yjeve

Jesy Nelson shumë e nxehtë mbi tavolinë

Nga: H.O. Më: 29 prill 2020 Në ora: 19:24
Jesy Nelson

Jesy Nelson shfaqi edhe një tjetër moment të nxehtë në Instagram të mërkurën pas ndarjes nga i dashuri i saj Chris Hughes.

28 vjeqarja ishte veshur me të zeza dhe një kapelë ngjyrë kafe, derisa ishte ulur mbi një tavolinë

Ajo kishte veshur edhe qizme të zeza të ngushta./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat