Rihanna më e 'nxehtë' se kurrë më parë - Bota Sot
Rihanna më e 'nxehtë' se kurrë më parë

Bota e Yjeve

Rihanna më e 'nxehtë' se kurrë më parë

Nga: H.O. Më: 30 prill 2020 Në ora: 22:29
Rihanna

Rihanna ka lansuar fushatën e re të Fenty këtë javë.

Bukuroshja e Barbadosit dukej shumë bukur derisa modelonte për Savage x Fenty Xtra VIP.

Fituesja e Grammy është parë në oborrin e një shtëpie me pishinë derisa kishte veshur sytjena dhe minifund transparent./Bota sot

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat