Shtatzëna Gigi Hadid publikon foton e ëmbël

Bota e Yjeve

Shtatzëna Gigi Hadid publikon foton e ëmbël

Nga: H.O. Më: 10 maj 2020 Në ora: 21:41
Gigi Hadid me nenen

Ajo së fundi ka zbuluar se është në pritje të fëmijës së saj të parë me të dashurin e saj Zayn Malik, vetëm pak muaj pasi zbuluan bashkimin e tyre.

Dhe Gigi Hadid shpreson se do të mund të 'imitoj' nënën e saj Yolanda kur zyrtarisht filloj prindërimin e saj duke uruar kështu në ditën Ndërkobëtare të Nënës të dielën./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat