Modelja e zhveshur: Tani ndihem ndryshe - Bota Sot
Modelja e zhveshur: Tani ndihem ndryshe

Bota e Yjeve

Modelja e zhveshur: Tani ndihem ndryshe

Nga: H.O. Më: 11 maj 2020 Në ora: 07:11
Anna Vakili

Ajo fitoj famë derisa u shfaq në Love Island në vitin 2019.

Dhe që nga paraqitja e saj në shou, Anna Vakili ka shkëlqyer me trupin e saj duke shpërndarë foto e veshur me bikini dhe të publikuara në Instagram.

Pasi postoj disa të fundit të shtunën, vajza e mreukullueshme me një veshje të kuqe dy pjesëshe, tha për fansat se ajo ndihet ndryshe që kur u shfaq në shoun televiziv./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat