Dorina shfaqet në plazh, më seksi së kurrë - Bota Sot
Dorina shfaqet në plazh, më seksi së kurrë

Bota e Yjeve

Dorina shfaqet në plazh, më seksi së kurrë

Më: 12 maj 2020 Në ora: 01:04
Dorina Gegiçi

Modelja shqiptare Dorina Gegiçi është liruar paksa nga vetizolimi për të shijuar ca rreze dielli në plazhet e Shqipërisë

Modelja, e cila pak para pandemisë së koronavirusit kishte sfiluar për kompaninë e njohur amerikane Philippe Lein, është parë sot në plazh në bikine ku tregon asetet e saj seksi.

“Fllad vere”, ka shkruar ajo derisa paraqitet seksi me një palë bikine ngjyrë të zezë, bardh dhe rozë.

Dorina është njëra prej modeleve më premtuese për një karrierë ndërkombëtare që ka sfiluar në sfilata të huaja dhe atë të dizajnerëve të famshëm botëror.

Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat