Kim Kardashian shfaqet topless

Bota e Yjeve

Kim Kardashian shfaqet topless

Nga: H.O. Më: 12 maj 2020 Në ora: 09:54
Kim Kardashian

Ajo ka qenë duke publikuar disa foto marramendëse në Instagram në promomvim të linjës së saj të bukurisë KKË.

Dhe Kim Kardashian u zhveshur në një foto duke e postuar të hënën, duke u shfaq topless dhe duke mbuluar vetëm modestinë e saj me një tufë të bardhë lulesh./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat