Në muajin mars këngëtarja e njohur Katy Perry, dha lajmin e ëmbël të shtatzënisë përmes këngës “Never worn white”

Bota e Yjeve

Në muajin mars këngëtarja e njohur Katy Perry, dha lajmin e ëmbël të shtatzënisë përmes këngës “Never worn white”

Më: 12 maj 2020 Në ora: 15:57
Katy Perry

35-vjeçarja është në pritje të një vajze me partnerin e saj, Orlando Blom.

Këtë të hënë këngëtarja ka publikuar në profilin e saj të Instagrami një video të ekos së foshnjës.

Në eko vogëlushja duket sikur nxjerr gishtin e mesit dhe nuk ka munguar një përshkrim epik nga Katy.

“Kur vajza jote e palindur të nxjerr gishtin e mesit nga barku. Gëzuar ditën e nënës për mua”, ka shkruar ajo.

Ndërkohë në video dëgjohet zëri i saj dhe i Orlandos teksa qeshin me “veprimin” bijës së tyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat