Shfaqet edhe një 'kardashiane' tjetër, kërkon sherr me motrat e famshme - Bota Sot
Shfaqet edhe një 'kardashiane' tjetër, kërkon sherr me motrat e famshme

Bota e Yjeve

Shfaqet edhe një 'kardashiane' tjetër, kërkon sherr me motrat e famshme

Nga: H.O. Më: 14 maj 2020 Në ora: 22:51
Kimberly Alexander

Avokatja e Tristan Thompson dhe Khloe Kardashian iu dërgoj atyre një urdhër pushimi për shkak të luftës së atësisë.

Kimberly Alexander, me një pamje sikur të Kardashianëve, ka pohuar se Trisstan është babai i djalit të saj dhe pretendoj se rezultatet e laboratorit të atësisë ishin falsifikuar.

Gruaja e cila ka një llogari OnlyFans, i refereohet veten si një modele e markës Airbnb./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat