Liam shfaqet me të dashuren e re - Bota Sot
Liam shfaqet me të dashuren e re

Bota e Yjeve

Liam shfaqet me të dashuren e re

Nga: H.O. Më: 18 maj 2020 Në ora: 09:47
Gabriella Brooks

Ndonëse janë ndër yjet më të mëdhenj me miliona dollarë, Hemsworths ende i vlerësojnë gjërat më të thjeshta në jetë.

Vëllezërit Chris dhe Liam u panë në një udhëtim së bashku në Byron Bay të mërkurën.

Familjes iu bashkua edhe e dashura e re e Liam, Gabriella Brooks./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat