Emily Ratajkowski nxjerr 'format' në bikinet e kuqe - Bota Sot
Emily Ratajkowski nxjerr 'format' në bikinet e kuqe

Bota e Yjeve

Emily Ratajkowski nxjerr 'format' në bikinet e kuqe

Nga: H.O. Më: 26 maj 2020 Në ora: 09:20
Emily Ratajkowski

Ajo e ka kaluar izolimin e koronavirusit me burrin e saj dhe qenin e tyre Colombo në Los Angelos.

Dhe Emily Ratajkowski dolën jashtë për të shijuar motin e ngrohtë të hënën me burrin e tyre Sebastian Bear McClard.

Modelja 28 vjeqare tregoj figurën e saj në një palë bikine të kuqe, derisa kaloj kohën në pishinë dhe natyrë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat