Cardi B tregon tatuazhin e ri dhe diqka më tepër

Bota e Yjeve

Cardi B tregon tatuazhin e ri dhe diqka më tepër

Nga: H.O. Më: 26 maj 2020 Në ora: 09:27
Cardi B

Ajo po shijon tatuazhin e saj të ri dhe përsëri ka shpalosur pasuritë e saj në rrjetet sociale.

Cardi B ka postuar të hënën një selfie me rroba të brendshme me një palë bikine ngjyrë vjollce të shkurtëra, duke treguar figurën e saj të lakuar.

Ajo u ulë në një karrige në natyrë duke përdor njërën dorë të saj për të treguar manikyrin e saj./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat