Hailey Bieber mbulon gërvishtjet, kush ia shkaktoj ato?

Bota e Yjeve

Hailey Bieber mbulon gërvishtjet, kush ia shkaktoj ato?

Nga: H.O. Më: 26 maj 2020 Në ora: 09:35
Hailey Bieber

Të hënën në mëngjes, Hailey Bieber ka treguar disa shenja gërvishtje mace përgjatë stomakut të saj.

Dhe disa orë më vonë, modelja 23 vjeqare doli në një takim me burrin e saj Justin Bieber.

Hailey mbuloj shenjat e saj me një veshje trendafili dhe pantollona të shkurtëra dhe Justin ishte pa bluzë duke zbuluar tatuazhet e tij të shumta./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat