Kim Kardashian nuk ndalet, vazhdon të tregojë fizikun e saj në pozat e fundit - Bota Sot
Kim Kardashian nuk ndalet, vazhdon të tregojë fizikun e saj në pozat e fundit

Bota e Yjeve

Kim Kardashian nuk ndalet, vazhdon të tregojë fizikun e saj në pozat e fundit

Më: 28 maj 2020 Në ora: 08:30
Kim Kardashian

Kim Kardashian tregoi linjat e saj atraktive përmes disa fotografive të reja në rrjetet sociale.

39-vjeçarja i mahniti 172 milionë ndjekësit e saj në llogarinë zyrtare të Instagramit, duke treguar trupin e saj, shkruan DailyMail.

Kim kishte marrë një pushim nga postimi fotografive provokuese gjatë fundjavës, duke i bërë dedikime burrit të saj Kanye West në përvjetorin e martesës së tyre, dhe gjithashtu duke ndarë me fansat një fotografi të adhurueshme të djalit të tyre Saint me nipin e saj Reign.

Image

Por në këto fotografi të fundit, Kim u rikthye në formë, duke shfaqur figurën e saj mbresëlënëse me një fustan të ngushtë ngjyrë rozë.

Pëlqimet dhe komplimentet nga fansat nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për linjat.

Ndonëse nënë e katër fëmijëve, Kardashian vazhdon të jetë në top formë dhe periudha e izolimit, duket të mos ketë ndikuar fare në shtimin në peshë për bukuroshen e njohur. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat