Georgina Rodriguez tregon format për lakmi - Bota Sot
Georgina Rodriguez tregon format për lakmi

Bota e Yjeve

Georgina Rodriguez tregon format për lakmi

Nga: H.O. Më: 29 maj 2020 Në ora: 18:54
Georgina Rodriguez

Ajo punon shumë të ruajtur fizikun e saj të jashtëzakonshëm.

Dhe Georgina Rodriguez tregoj fleksiblitetin e saj gjatë seancës së saj në palestër, në Instagram të premten.

E dashura e Ronaldos zgjati këmbët e saj duke treguar fogurën e saj të tonifikuar në pasqyrë derisa ishte ulur në një stol./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat